Zabezpečená internetová aplikace, která spojuje investory s investičními příležitostmi. Investiční příležitosti jsou tvořeny nesplácenými hypotečními úvěry, splatnými pohledávkami a úvěry, žadateli o krátkodobé i dlouhodobé půjčky apod.

Hlavními partnery projektu jsou hypoteční banky, realitní kanceláře, nebankovní poskytovatelé půjček, koncoví žadatelé o půjčku a poptávající investoři. Provozovatelé projektu dbají na absolutní transparentnost, komplexnost nabídky, bezpečnost investice a efektivní párování nabídky s poptávkou dle investorových individuálních preferencí. Každá nabídka investice je prověřena, kvalifikována míra rizika, predikována délka investice a výše zisku.

Aplikace splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, které jsou používány například pro autorizaci klientů v aplikacích internetového bankovnictví. Tím je zaručena ochrana informací o všech zúčastněných.

Pro více informací kontaktujte: advokat@decp.eu.

Výkup pohledávek

Máte pohledávky a nechce se Vám dlouze soudit a platit náklady s tím spojené? Potřebujete co nejrychleji a nejlépe prodat své pohledávky?

Výkup nemovitostí

Potřebujete rychle získat hotovost a nemůžete čekat na prodej přes realitní kancelář? Máte na nemovitosti zástavu (exekuci, dluh, hypotéku aj.) a máte kupce, ale bojí se zapsané zástavy?

Do 24 hodin Vám zašleme nabídku s kompletním řeším. Zašlete svou nabídku na advokat@decp.eu a my jí ihned postoupíme desítkám investorů k posouzení.

O co máme zájem?

  • Portfolio pohledávek založených na formulářových smlouvách.
  • Portfolio pohledávek za fyzickými osobami u kterých aktuálně probíhá insolvenční řízení a Vaše společnost své pohledávky přihlásila.
  • Portfolio dlužníků (fyzických osob), kteří jsou již v insolvenčním řízení, ale Vaše společnost se nepřihlásila.
  • Pohledávky za právnickými subjekty u kterých došlo k převodu vlastnického podílu.
  • Pohledávky založené na smlouvě o pronájmu nemovitostí a to jak za právnickými, tak fyzickými osobami.